Ota yhteyttä

Camp Mobility
Patamäenkatu 5
33900 Tampere

Asiakaspalvelu: 09-350 76 310

Sähköposti: info@campmobility.fi

​ ​
Tapani Vuorinen

Tapani Vuorinen

General Manager Mobility

+358 44 981 8090

tapani.vuorinen@campmobility.fi

Kaisu Hyttinen

Kaisu Hyttinen

avainasiakaspäällikkö

+358 400 410 865

kaisu.hyttinen@campmobility.fi

Vastuualueet: Pohjois-Savo, Itä-Savo, Etelä-Savo, Pohjois-Karjala

Kai Mustalahti

Kai Mustalahti

avainasiakaspäällikkö

+358 400 478 220

kai.mustalahti@campmobility.fi

Vastuualueet: Uusimaa, Varsinais-Suomi, Kymenlaakso, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa

Matti Mikkonen

Matti Mikkonen

myyntiedustaja, fysioterapeutti

+358 400 183 253

matti.mikkonen@campmobility.fi

Vastuualueet: Pirkanmaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Satakunta

Taina Kosunen

Taina Kosunen

myyntiedustaja, toimintaterapeutti

+358 400 185 078

taina.kosunen@campmobility.fi

Vastuualueet: Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa

Markku Hyttinen

Markku Hyttinen

myyntiedustaja

+358 40 125 4046

markku.hyttinen@campmobility.fi

Vastuualueet: Etelä-Karjala, Keski-Suomi, Kainuu

Ville Valkeejärvi

Ville Valkeejärvi

myyntiedustaja

+358 45 728 3040

ville.valkeejarvi@campmobility.fi

Vastuualueet: Uusimaa, Varsinais-Suomi

Petteri Tontti

Petteri Tontti

varaosamyynti

+358 400 723 527

petteri.tontti@campmobility.fi

Jarkko Tauria

Jarkko Tauria

hankintakoordinaattori

+358 40 510 0147

jarkko.tauria@campmobility.fi

Teemu Jokihaara

Teemu Jokihaara

huoltopäällikkö

+358 400 408 083

teemu.jokihaara@campmobility.fi

Jari Vitikka

Jari Vitikka

tekninen asentaja

+358 40 579 2239

jari.vitikka@campmobility.fi

Jussi Vitikka

Jussi Vitikka

tekninen asentaja

+358 45 7200 108

jussi.vitikka@campmobility.fi

Matti Antila

Matti Antila

varasto, logistiikka

+358 40 159 2591

matti.antila@campmobility.fi

Joona Moisio

Joona Moisio

varasto, logistiikka

+358 40 147 8705

joona.moisio@campmobility.fi

Pauliina Pohjonen

Pauliina Pohjonen

tuotepäällikkö

+358 40 143 7299

pauliina.pohjonen@campmobility.fi

Piia Parikka

Piia Parikka

liiketoiminnan kehityspäällikkö

+358 400 138 756

piia.parikka@campmobility.fi

Annamari Korpi

Annamari Korpi

graafinen suunnittelija

+358 45 7200 107

annamari.korpi@campmobility.fi

Vastuualueet: Äitiyslomalla 12.7.2019 alkaen

© 2019 Camp Scandinavia • All Rights Reserved